.

 

Meram Tente Asma Germe Çadır Sistemleri günümüz mimari yaklaşımlarının en yaratıcı uygulamalarından biri olan "Asma germe membran yapılar ve konstrüksiyonlar" konusunda faaliyet göstermektedir.


Meram Tente mimari membran konusunda tercih edilir kılan en önemli farklılık, tasarımdan uygulamaya dek uzanan anahtar teslim çözüm yaklaşımıdır.

 

Bu yaklaşımı, uygulamalar sırasında edinilen deneyim kadar, akademik çalışmalarla da zenginleştiren Meram Tente, yurtiçinde ve yurtdışında, birbirinden başarılı bir çok projeye imza atmıştır.


Hızlı, profesyonel ve yaratıcı ekip, günümüz ihtiyaçlarına tam uyumlu teknolojik altyapı, 1000 m2 üretim kapasitesi, spesifik makina parkı ve müşterilerden alınan heyecan verici geri bildirimler, Meram Tente'in rotasını, sektörümüzde sadece Türkiye'nin değil, dünyanın en iyi firmalarından biri olmak şeklinde değiştirmesine sebep olmuştur.


Faaliyetlerin uluslararası kalite standartlarında gerçekleştirilmesinin garantisi çalışma prensipleriyle, inşaat sektörünün en seçkin firmalarının çözüm ortağı olmayı başaran Meram Tente, ihracat hacmi ile de ülkemiz ekonomisine ölçülemez bir itibar ve ekonomik katkı sağlamaktadır.

 

         

 
.